Information
Search

Арматура стальна А240, А400/500 АТ800

6.90грн. / пог.м

9.10грн. / пог.м

14.70грн. / пог.м

21.30грн. / пог.м

28.90грн. / пог.м

14.00грн. / пог.м

20.00грн. / пог.м

29.30грн. / пог.м

41.00грн. / пог.м

49.00грн.

62.20грн. / пог.м

78.00грн. / пог.м

93.00грн. / пог.м

117.00грн. / пог.м

148.00грн. / пог.м

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Арматура стальна А240, А400/500 АТ800

У зв'язку зі щоденною зміною цін – актуальну ціну уточнюйте у наших менеджерів за телефонами (ви можете замовити зворотній дзвінок та ми вам передзвонимо) або в онлайн-чаті


Якщо вам потрібна арматура для побутових конструкцій або ж для будівельних робіт, то наша Металобаза здатна запропонує вам широкий сортамент різної металевої арматури. Тут можна купити цей вид металопрокату, який пройшов термічне або термомеханічне зміцнення. Кожен тип має свою сферу застосування і виготовляється з різних марок металу. Саме від марок сталі, з яких виготовлені стрижні, і залежить клас міцності арматури її призначення.

Класифікація та сортамент арматури

Існує кілька класів арматури, Основні це арматура А400 і арматура А240, але так само існують класи наприклад: А1, А2, А3, А500С, 35ГС і А400С. всі вони виготовляються відповідно до стандартів ГОСТ.

  1. Арматура класу А1 має круглий профіль з поперечними виступами і двома поздовжніми ребрами. Вона в свою чергу ділиться на кілька видів.
  2. Арматура А500с має гладкий і рифлений профіль. Рифлений профіль ще називають періодичним. Вироби з гладким профілем представлені круглими гладкими стрижнями. А рифлений металопрокат має вигляд стрижнів з виступами на поверхні. Ці виступи розташовані під кутом до поздовжньої осі і забезпечують надійне зчеплення з бетоном.
  3. Будівельна арматура за принципом виробництва розділяється на стрежневую, катану і дротяну. Також за принципом роботи вона буває напруженою і ненапряженной. За типом призначення такий металопрокат ділиться на монтажний і розподільний. Залежно від способу монтажу проводиться зварна арматура, в'язана в сітки, каркаси, окремі стрижні і т. д.

Мінімальний діаметр арматури становить 6 мм, а максимальний – 80 мм.металопрокат діаметром до 10 мм у продаж надходить в бухтах або мотках. Вироби з великим діаметром поставляються в прутках, довжина яких зазвичай становить від 6 до 12 м.

Використання різних типів арматури

При будівельних роботах широко використовуються два типи арматури:

  • гладка, відома під класом А1, добре піддається зварюванню і перев'язці дротом, використовується як арматура для фундаменту, виробництва бетонних стін, парканів, огорож або ж може виступати окремою металевою конструкцією;
  • рифлена, відома під класом А3, потрібна того щоб посилити остов арматури, а також надати додаткове зчеплення металопрокату з бетоном.

Найбільшим попитом користується сталева арматура, що має товщину прута 8, 12, 14, 10, 16 мм.

Купити сталеву будівельну арматуру

У прайс-листі нашої Металобази є широкий сортамент будівельної арматури за демократичними цінами. Наша металопродукція може реалізовуватися у ваше місто як оптом, так і в роздріб і продається як в бухтах, так і у вигляді окремих прутів. За бажанням покупця виконується різання металопрокату за допомогою високоточного обладнання. Також можливе виготовлення спеціального металопрокату за індивідуальними замовленнями.

Вся продукція сертифікована і відповідає діючим будівельним нормам і ГОСТам. Працівники нашої фірми з готовністю проконсультують про сфери застосування того чи іншого типу металопрокату, а менеджери завжди готові виконати розрахунок обсягу необхідної арматури, причому розрахунок може бути виконаний як в кг, так і в цінах за метр.

Послуги нашої фірми допоможуть покупцеві заощадити час і гроші на покупку металопрокату.

Щоб ваші будівельні роботи не зупинялися, ми завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.

Для того, щоб купити арматуру потрібно просто зайти на наш сайт або зателефонувати в офіс і замовити металопрокат. Наші менеджери ознайомлять вас з вартістю тонни арматури, якщо ваше будівництво потребує великої кількості металопрокату або ж з ціною за метр для приватного будівництва. Також якщо клієнту потрібна арматура з доставкою до місця будівництва, ми доставимо продукцію в обумовлений термін і на вказане місце.