Information
Search

Купити металопрокат в Києві

Уточнити Пошук

6.90грн. / пог.м

26.00грн. / пог.м

9.10грн. / пог.м

325.00грн. / лист

505.00грн. / лист

670.00грн. / лист

605.00грн. / лист

735.00грн. / лист

853.00грн. / лист

970.00грн. / лист

1 005.00грн. / лист

1 209.00грн. / лист

14.70грн. / пог.м

21.30грн. / пог.м

28.90грн. / пог.м

Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Металопрокат-затребуваний продукт на сучасному ринку, оскільки знаходить застосування в самих різних галузях. На сучасних металургійних підприємствах випускається широка номенклатура продукції, попит на яку є стійким і постійним.

Найчастіше покупці цікавляться чорним металопрокатним продуктом. Завдяки застосуванню вдосконалених технологій металургійні компанії випускають високоякісний продукт, який становить конкуренцію аналогічної продукції на зовнішньому ринку.

Одним з найпопулярніших виробів металопрокату є листовий метал, металеві труби та арматура. Більшу частину даного типу продукції використовують будівельники, і тому немає нічого дивного у взаємопов'язаному розвитку будівельного ринку і ринку продукції металургії.

  • При будівництві монолітних будинків металеву арматуру використовують у великих обсягах в порівнянні з іншими варіантами зведення будівель і споруд. Від обсягу закуповуваної партії товару, відповідно, залежить і його вартість, яка може змінюватися.
  • Всі існуючі на сьогоднішній день види металопрокату відповідно до способу їх виробництва поділяються на дві основні групи – гарячекатаний і холоднокатаний.
  • Матеріалом для гарячекатаного листа є сталь. Цей вид прокату випускається з заготовки із застосуванням гарячої прокатки під високим тиском на гладких і каліброваних валках прокатних станів. Гарячекатаним способом випускається тонколистова (товщиною до 4 мм) і товстолистова (до 16 мм в товщину) сталь. Ще один критерій класифікації цього виду металопрокату-площинність: листи нормальної (ПН), високої (ПВ) і поліпшеної (ПУ) площинності. Торгуючі організації пропонують листи певного розміру, а сталь в рулонах.
  • Листовий холоднокатаний металопрокат проводиться шляхом обробки шляхом впливу на заготовку високим тиском-методом холодної прокатки. Попередньо листи металопрокату піддаються травленню, і тільки потім вже їх прокочують. Способів холоднокатаного як чорного, так і нержавіючого прокату існує набагато більше, холоднокатаний металопрокат поставляється споживачеві так само, як гарячекатаний – в листах і рулонах.
  • Здебільшого ціни на продукцію, що випускається металургійною промисловістю, можна дізнатися безпосередньо у офіційних дилерів, що представляють те чи інше підприємство. Зазвичай торгуючими організаціями операції з реалізації металопрокатних виробів проводять у великих складських приміщеннях. При них повинна бути організована відповідна інфраструктура, в тому числі під'їзні шляхи і відповідні навантажувальні механізми.

Купити сортовий металопрокат в Києві

Металобаза Київпрофметал пропонує великий вибір чорного і кольорового металопрокату зі свого складу. У нас завжди розумні ринкові ціни особливо для оптових клієнтів. При необхідності ми завантажимо і доставимо нашу продукцію в будь-яку точку України. Дзвоніть або замовте зворотний дзвінок-домовимося.