Цегла М-75, М-100

Цегла М-75, М-100

Цегла повнотіла М-100 це різновид будівельної цегли, який також називає «полуторним». В даному випадку "М-100" - позначення щільність матеріалу, яка становить 100 кг/см2. Передбачається, що саме Цегла рядова м - 100-один з найпопулярніших і поширених. Він успішно застосовується при будівництві Зовнішніх і несучих стін.

Цікавий момент полягає в тому, що купити цеглу М-100 можна дешево. Однак, не дивлячись на відносну дешевизну, цегла повнотіла м-100 володіє прекрасними показниками міцності і зносостійкості.

Цегла рядова М-100 і її особливості

Розміри цієї цегли можуть відрізнятися в залежності від виробника і марки, А сам він може бути використаний не тільки для зведення стін, але і для облицювання. Однак купити цеглу М-100 в якості облицювального матеріалу – невигідно, адже для цього на будівельному ринку є безліч інших різновидів.

До того ж, слід зазначити, що цегла повнотіла м 100 може бути силікатним і керамічним. Останній відрізняється можливістю опору деформацій і сильних навантажень, він не боїться впливів і служить набагато довше. Використовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін, внутрішніх конструкцій. Цегла рядова М-100 силікатна є економічним, відрізняється довгим терміном служби і також може похвалитися відмінними характеристиками. Який саме купити цегла м 100 краще, сказати складно, адже кожен з видів кращий в своїй області.

Цегла М-75 і її переваги

З усіх існуючих марок найпопулярнішим і затребуваним є цегла М-75. Причиною тому служать відмінні характеристики і універсальність, обумовлена широкою сферою застосування. З нього можна зводити зовнішні, внутрішні несучі стіни та інші конструкції.
Інша причина популярності-простота укладання. Для того щоб цегла М-75 укласти правильним чином, досить мати мінімальні навички. Справитися зможе навіть новачок. Ну і, звичайно ж, - міцність. Цегла М- 75 дуже добре чинить опір механічним статичним і динамічним навантаженням, а також володіє температурною стійкістю.

У цій категорії немає товарів.